Ring direkt 0303-226605

Entreprenad / Bygg

Christer Olsson
christer@knsten.se
0706651157 / 0303243480

Jerry Olsson
jerry@knsten.se
0706518685 / 0303243484

Martin Andersson
martin@knsten.se
0702585215

Interiör / Köksbänkar

Robert Olsson
robert@knsten.se
0706306057 / 0303243485

Innesäljare

Andreas Olsson
andreas@knsten.se
0737323804 / 0303243482

Utesäljare

Joachim Carlström
joachim@knsten.se
0706994520 / 0303243486

Mätning

Fredrik Hellberg
fredrik@knsten.se

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.

Läs om oss på Facebook

Se film om oss

Kontakta oss direkt

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.